اسنپ ‌پی

اسنپ‌پی یه راه حل جدید پرداخت است که به کاربران این امکان را می‌دهد محصولی که لازم دارند را بدون نیاز به ضامن یا وثیقه، در یک فرایند خیلی ساده الان بخرند و هزینه‌اش را بعدا پرداخت کنند. از بهترین مزایای این راه حل جدید، پرداخت سریع و راحت از طریق اسنپ پی هست که می توان پرداخت را بدون نیاز به اتصال به درگاه بانک و وارد کردن رمز دوم و ...، تنها با یک کلیک انجام داد. خرید با قیمت مناسب‌تر در شرایط تورم، خرید محصول با قیمت فعلی و پرداخت هزینه آن در آینده هم از مزیت های مهم این سرویس جدید است. از حالا کوهکده یکی از فروشگاه های اینترنتی است که این تجربه منحصر به فرد خرید را برای کاربران خود فراهم کرده است.


خرید در چهار قسط

در ادامه مراحل خرید و پرداخت در چهار قسط از طریق اسنپ پی شرح داده شده است و در پایان نیز تمام سوالات ممکن شما راجع به این سرویس ویژه پاسخ داده شده است.

با اسنپ پی الان از کوهکده بخر بعدا پرداخت کن!


مزایــای اسـتفاده از اعتبار اقساطی

 • پرداخت در 4 قسط بدون بهره
 • بدون نیــاز به ضــامن یا وثیقه
 • لیست مورد

نحوه استفاده از سرویس اعتباری
 • مرحله ۱

  در صفحه صورتحساب فروشگاه گزینه پرداخت با اسنپ پی را انتخاب کنید
 • مرحله ۲

  شماره موبایلی که با آن در اسنپ پی ثبت نام کرده اید را وارد کنید
 • مرحله ۳

  پس از تایید شماره ، یک چهارم مبلغ را پرداخت کنید
 • مرحله ۴

  از خرید خود لذت ببرید. شما هیچ هزینه اضافه ای پرداخت نمی کنید

This is the title

1سرویس اعتباری اسنپ پی چیست؟
سرویس اعتباری، راهی سریع و آسان برای پرداخت هزینه‌ها بدون داشتن موجودی است. با فعال‌ کردن این سرویس، اعتبار مشخصی تا پایان همان ماه به شما تعلق می‌گیرد و می‌توانید از اعتبار خود برای پرداخت هزینه سفر، سفارش غذا، سفارش از سوپر مارکت، خدمات پزشک و مشاور و سفارش از داروخانه بدون داشتن موجودی استفاده کنید. توجه داشته باشید که از تاریخ استفاده تا پایان هر ماه فرصت دارید تا صورت‌حساب خود را تسویه کنید
2چگونه می‌توانیم سرویس اعتباری خود را فعال کنم؟
سرویس اعتباری تنها برای کاربران منتخب که واجد شرایط هستند فعال می‌شود. اگر کاربر واجد شرایط هستید، برای فعال‌سازی این قابلیت، در بخش اطلاعات کاربری در سرویس درخواست خودرو وارد «سرویس اعتباری» شوید یا به صفحه اصلی سوپر اپلیکیشن بروید و روی «آیکن اعتباری» یا «بنر اعتباری» بزنید. پس از فعال‌سازی قراردادی بین شما و اسنپ‌پی منعقد می‌شود. توجه داشته باشید سرویس اعتباری پس از فعال‌سازی روش پرداخت پیش فرض شما خواهد شد. هر زمان که بخواهید می‌توانید آن را، در بخش اطلاعات کاربری «تنظیمات» در بخش مدیریت پرداخت تغییر دهید، همچنین امکان تغییر روش پرداخت در طول سفر نیز وجود دارد و می‌توانید از روش‌های پرداخت دیگری که راحت‌تر هستند استفاده کنید.
3آیا استفاده از سرویس اعتباری هزینه اشتراک دارد؟
در حال حاضر برای استفاده از سرویس اعتباری حق اشتراکی دریافت نمی‌شود و رایگان است.
4چرا برای فعال‌سازی سرویس اعتباری کد ملی لازم است؟
کد ملی شما با حفظ شرایط محرمانگی برای احزار هویت و تطبیق با شماره موبایلتان استفاده می‌شود.
5چگونه می‌توانم از سرویس اعتباری برای پرداخت هزینه‌های مربوط به اسنپ استفاده کنم؟
سرویس اعتباری یکی از روش‌های پرداخت است. کافی است وارد سرویس‌هایی که امکان استفاده از سرویس اعتباری را دارند شوید و اگر اعتبار کافی داشته باشید، می‌توانید از این اعتبار برای پرداخت هزینه‌های مربوط به اسنپ استفاده کنید.
6چگونه می‌توانم صورت‌حساب اعتباری‌ام را تسویه کنم؟
برای تسویه‌حساب، در بخش اطلاعات کاربری در سرویس درخواست خودرو وارد «سرویس اعتباری» شوید یا به صفحه اصلی سوپر اپلیکیشن بروید و روی «آیکن اعتباری» یا «بنر اعتباری» بزنید بعد از دیدن صورت‌حسابتان، در صفحه اصلی برنامه یا از قسمت بدهی‌ها، روی دکمه پرداخت بزنید، با ورود به درگاه بانکی می‌توانید حسابتان را تسویه کنید. مهلت تسویه‌ حساب پایان هر ماه است، اما نگران نباشید برای راحتی شما امکان پرداخت تا ۵ روز بعد هم وجود دارد.
7چگونه می‌توانم موجودی سرویس اعتباری‌ام را ببینم؟
بعد از فعال‌سازی سرویس اعتباری، اعتبار مشخصی تا پایان همان ماه به شما تعلق می‌گیرد. برای دیدن کل اعتبار دوره و همچنین موجودی قابل استفاده خود، در بخش اطلاعات کاربری در سرویس درخواست خودرو وارد «سرویس اعتباری» شوید یا به صفحه اصلی سوپر اپلیکیشن بروید و روی «آیکن اعتباری» یا «بنر اعتباری» بزنید. در صفحه اصلی برنامه یا قسمت دیدن جزییات، کل اعتبار دوره و موجودی فعلی قابل مشاهده است.
8چگونه می‌توانم مهلت پرداخت سرویس اعتباری‌ام را ببینم؟
زمان تسویه حساب سرویس اعتباری در پایان همان ماه شمسی است. برای اطلاع از مهلت پرداختتان می‌توانید در بخش اطلاعات کاربری در سرویس درخواست خودرو وارد «سرویس اعتباری» شوید یا به صفحه اصلی سوپر اپلیکیشن بروید و روی «آیکن اعتباری» یا «بنر اعتباری» بزنید.
9اگر تا پایان دوره نتوانم از تمام موجودی سرویس اعتباری خود استفاده کنم، باقی‌مانده آن چه می‌شود؟
تا پایان دوره تعیین شده فرصت دارید از موجودی سرویس اعتباری خود استفاده کنید. توجه داشته باشید، با تمام شدن دوره، موجودی باقی‌مانده قابل انتقال به ماه بعد نخواهد بود.
10چگونه می‌توانم قرارداد خود را تمدید کنم؟
قرارداد شما پس از تمام شدن دوره و در صورت پرداخت به موقع صورت‌حساب به صورت خودکار فعال می‌شود. برای تمدید قرارداد هزینه‌ای دریافت نمی‌شود.
11از کجا می‌توانم تاریخچه سفارش‌های خود را با سرویس اعتباری ببینم؟
به بخش «سفارش‌ها» بروید تاریخچه همه سفارش‌های شما با استفاده از سرویس اعتباری در این قسمت قابل مشاهده است.
12از کجا می‌توانم فهرست صورت‌حساب‌های پرداخت‌شده خود را ببینم؟
به بخش «فهرست پرداخت‌ها» در اطلاعات کاربری برنامه سرویس اعتباری بروید. فهرست صورت‌حساب‌های پرداخت‌شده شما در این قسمت قابل مشاهده است.
13اگر هزینه‌های مربوط به اسنپ از موجودی سرویس اعتباری‌ام بیشتر بود چکار کنم؟
میتوانید با هماهنگی با فروشگاه کوهکده مابه التفاپت مبلغ را به صورت عادی پرداخت کنید و برای شما محصولی با مبلغ موجودیتان برای خرید از اسنپ پی فراهم می شود . همچنین می توانید با پرداخت بدهی تا قبل از تاریخ سررسید، موجودی‌تان دوباره به سقف اعتبار اولیه می‌رسد و در صورت داشتن موجودی کافی می‌توانید دوباره از سرویس اعتباری استفاده کنید.
14اگر صورت‌حسابم را در موعد مقرر پرداخت نکنم چه اتفاقی می‌افتد؟
تاریخ سررسید شما پایان هر ماه شمسی است اما برای راحتی شما امکان پرداخت تا ۵ روز بعد هم وجود دارد. این بدان معناست که آخرین مهلت پرداخت صورت‌حساب بدون جریمه دیرکرد (وجه التزام) تا روز پنجم ماه بعد است. در صورت عدم پرداخت صورت‌حساب در این بازه ۵ روزه، مبلغی معادل ۵% از بدهی پرداخت‌نشده به عنوان جریمه دیرکرد محاسبه و به مبلغ صورت‌حساب شما اضافه می‌شود و به ازای هر ماه دیرکرد این مبلغ دوباره محاسبه و به جریمه دیرکرد ماه قبل اضافه می‌شود. اما نگران فراموشی پرداخت صورت‌حساب خود نباشید هر ماه از روش‌های مختلف مانند پیامک و اعلان‌ها موعد تسویه به شما اطلاع‌رسانی خواهد شد. توجه داشته باشید در صورت بی‌توجهی به پرداخت در موعد مقرر با توجه به اطلاع‌رسانی‌های انجام شده، علاوه بر اینکه دیگر نمی‌توانید از سرویس اعتباریتان استفاده کنید و بدهکار می‌شوید، اطلاعات شما به عنوان مشتری بد‌حساب به نهادهای نظارتی و اعتبارسنجی ارائه می‌شود.

شرایط و موارد فوق برگرفته از اسنپ بوده و ممکن است در گذر زمان تعییراتی را شامل شود . برای دریافت اطلاعات کامل با اسنپ پی در تماس باشید